• 097 91-98-449
    • 063 22-02-837
    • 050 84-76-477
Індивідуальний розрахунок

ДИМОХІДНІ СИСТЕМИ

Димоходи з нержавіючої сталі у Львові Димком

 Топка - димоходи з якими немає проблем !!!

 

ПІДБЕРЕМО І РОЗРАХУЄМО ВСІ НЕОБХІДНІ ЕЛЕМЕНТИ ДИМОХОДА.

ДЛЯ ТВЕРДОПАЛИВНИХ ТА ГАЗОВИХ КОТЛІВ, КАМІНА, БУЛЕРЬЯНА, ПЕЧІ, САУНИ, БАНІ. ПО ЦІНІ ВИРОБНИКА. ДОСТАВИМО В БУДЬ - ЯКУ ТОЧКУ УКРАЇНИ. ЗА 24 ГОД.

ПРИ ПОТРЕБІ ВИКОНАЄМО МОНТАЖ

Монтажні роботи у Львові і області.

На ринку України останнім часом стають дедалі популярнішими модульні системи димоходів з нержавіючої сталі. Вони зарекомендували себе в Європі , як надійні і довговічні димоходи , які здатні витримувати високі температури , не бояться кислоти , вологостійкі.

Універсальні,підходять для відведення димових газів в твердопаливних та газових котлах, для дров'яних печей, камінних топок.

Високий попит на нержавіючі димоходи веде за собою появу великого числа виробників. Наслідки такої ситуації призводять до конкуренції між ними. Частина виробників прагне покращувати якість своєї продукції, проте, на жаль, таких сьогодні лічені одиниці. У зв'язку з тим, що в Україні нема конкректних вимог, щодо застосування марок нержавіючої сталі для димоходів, з'являється велика кількість неконтрольованих ніким комерсантів, які для швидкої наживи намагаються залучити якомога більшу кількість споживачів за допомогою здешевлення вартості товару з використанням неякісних марок нержавіючої сталі, і тим самим завдає шкоди його надійності. В результаті, наш ринок сьогодні буквально заполонений товарами низької якості, а часом і явним браком.

Наші переваги

Надійність, перевірена роками
Ми як ніхто розуміємо своїх покупців: ви бажаєте поставити таку димохідну систему, яку б не потрібно було міняти через декілька років. А, ще краще, якби вона простояла з десяток чи більше років. Саме тому ми пропонуємо димоходи, за які потрібно платити лише один раз за життя.

Кислотно-термостійкі та жаростійкі матеріали

При виробництві використовуються лише якісні кислотно-термостійкі, тугоплавкі та жаростійкі матеріали. Їх можна встановлювати для стандартних газових димохідних систем, для котлів з високим ККД тривалого горіння, а також для паливних систем на дровах чи вугіллі.

Ціна = Якість.
Ми не продаємо дешеву китайську сталь «на один рік» марок AISI 201-202. Про проблеми з якими Ви можете стикнутися , якщо виберите в якості димохода для свого опалювального приладу дешеву китайську сталь можна ознайомитись нижче.

При достатньо демократичній ціні ми пропонуємо лише якісну сталь марок AISI 309, 316 і 304, яка є стійкою до агресивних середовищ. Нижче Ви можете ознайомитися з більш детальною характеристикою.

Дізнатися ціну можна по телефону 097 91 98 449   063 220 28 37   050 84 76 477 , або 

Заповнити заявку індивідуальний розрахунок.

Приймайте правильні рішення

Ви можете знайти димохід дешевше. Це правда. Але є великі ризики, ви до цього готові?
Ось лише деякі з можливих проблем:

Неякісний димохід може прогоряти. Це ваші витрати на ремонт або навіть його повну заміну.

Дешевий і неякісний димохід може викликати задимлення приміщення і пожежу. Це вже пряма загроза вашому життю і здоров'ю.

Пожежа і руйнування димоходу також можуть бути викликані загорянням сажі в ньому. Причина? Неякісна сталь та ізоляція, неграмотне обслуговування.
У вашому димоході може накопичуватися багато агресивного кислотного конденсату, який призводить до корозії сталі, яка руйнує її, а значить непридатний для подальшого використання.
Тяга може бути явно недостатньою.
Причина?
Недостатня герметичність, не правильно підібрана нержавіюча сталь , неграмотно продумана конструкція димоходу.
У цьому випадку ваші витрати на паливо будуть набагато більші, плюс доведеться лагодити сам димар, вже в найближчому майбутньому, або робити його заміну. Він не пропрацює довго в таких умовах.
Результат покупки неякісного димоходу: даремно витрачений час, гроші і нерви. Крім прямої загрози життю і здоров'ю Вас і Ваших близьких. Установка димоходу некваліфікованими майстрами може привести до тих же сумних наслідків.
Що робити? 
Як уникнути дорогих витрат і всіх перерахованих проблем? Виберіть димоходи Топка . Це якісна продукція провірена часом відповідає всім вимогам і нормам.
Ми виконуємо грамотні проекти по установці димоходів, і якісно монтуємо готові системи. На всі роботи надається гарантія. Надаємо кваліфіковані послуги з обслуговування димоходів.
Все, що вам необхідно для димоходу, у нас є:

ВИДИ ДИМОХОДІВ 

Виберіть необхідну Вам категорію і клікніть по ній 

   ОДНОСТІННІ   

 ІЗОЬЛЬОВАНІ СЕНДВІЧ  

 ОВАЛЬНІ 

 КОЛЕКТИВНІ 

  КОРОБА З НЕРЖАВІЮЧОЇ СТАЛІ  

 РЕВІЗІЯ  

 ЕЛЕМЕНТИ КРІПЛЕННЯ  

  ЕЛЕМЕНТИ ДЛЯ САУНИ КАМІНА БАНІ  

  ПЕРЕХІД РЕДУКЦІЙНИЙ  

  ЗАКІНЧЕННЯ ДИМОХОДА  

  СТАБІЛІЗАТОР ТЯГИ ДИМОХОДУ (РЕГУЛЯТОР ТЯГИ ДЫМОХОДА)  

НА ЩО СЛІД ЗВЕРНУТИ УВАГУ ПРИ ВИБОРІ ДИМОХОДУ З НЕРЖАВІЮЧОЇ СТАЛІ.

Матеріал ( МАРКУ СТАЛІ ) з якоЇ виготовлений димохід , це напряму буде впливати на його якість і довговічність.

При виготовленні димохідних труб і комплектуючих використовуються наступні марки сталі.

USA AISI 304 (0,5 мм.)Європейська класифікація 1.4301 Кислотно - термостійка нержавіюча сталь,стійкістю до температури не вище t 450°С в не дуже агресивних середовищах.Використовується для газових димохідних систем.

(0,8 мм.) Для твердопаливних котлів, топок, саун. (призначена  для сухої роботи)

 

USA AISI 316 (0,6 мм.)Європейська класифікація 1.4404 Кислотно - термостійка,жаростійка до температури не вище t 750°С .

Такі димоходи стійкі до корозійного впливу агресивного кислотного конденсату , що утворюється в процесі згоряння. Головним чином сірчана кислота.

Використовується для димовідведення в приладах які працюють на газі, рідкому паливі. Рекомендується особливо для твердопаливних котлів з високим ККД тривалого горіння , режим тління,печі булерьян , та каміни.

 

 USA AISI 309 (0,8 мм.)Європейська класифікація 1.4828 кислотно - термостійка, жаростійка, тугоплавка. Підходить для всіх паливних систем, які працюють на дровах, пелетах, брикетах, вугіллі. Для опалювальних печей в тому числі для сучасних камінів і камінних топок. Висока стійкість до дії кислот при високих температурах.  Головним чином сірчана кислота. Особливо рекомендується для бань і саун та для твердопаливних котлів всіх типів.

Обмеження по температурному режиму в t 1050°C . Стійка до займання сажі.

Димоходи відповідають європейським вимогам і нормам. 

Термін служби димоходів "Топка" за умови дотримання інструкції по експлуатації - необмежений.

Також ви можете просто замовити необхідні вам окремі елементи димоходу.

Дізнатися ціну можна по телефону 097 91 98 449   063 220 28 37   050 84 76 477 , або 

Заповнити заявку індивідуальний розрахунок.

Працюємо по всій Україні.          
Доставка усіма перевізниками. 

Перед тим як купити димохід не забудьте уточнити марку сталі з якої він виготовлений , це напряму впливає на його якість і довговічність.

Якщо Вам потрібен димохід кислотостійкий, не схильний до корозії і жароміцний зроблений з правильної нержавійки аустенітного класу,  не феритки (магнітки).

Телефонуйте.     097 91 98 449   063 220 28 37   050 84 76 477

Марки сталі AISI 430, AISI 409, AISI 410 називають феритними і використовуються тільки в малоагресивних середовищах або для виготовлення столового посуду і декору.
Для виробництва деталей димоходів, які безпосередньо прилягають до димових газів, ці сталі не використовуються через слабкий опір корозії.

Остерігайтеся нержавіючих сталей з Китаю, марки AISI 201-202
Для димоходів, не застостосовують через  низькі параметри кислотостійкості.  

Вони в середньому в 1,5 рази дешевше від середньоринкових цін. Будьте обережні коли Вам пропонують занадто дешеві димоходи.

Загрожує плачевним результатом!

згорел

корозія 2

следствия екплуатациикорозіякоррозия дымоходных трубзгорів сендвіч димохідкорозія димоходапрогорів сендвіч димохід 

 нержавійка прогорілазгоріли

 Слід пам'ятати, що далеко не всі нержавіючі сталі є одночасно і жаростійкими!

На будівельних ринках України нержавіючі димарі пропонуються в достатку, але уточнювати марку сталі необхідно завжди.

Опір сталі до корозії залежить від вмісту хрому:
- 13% і вище - сплави є нержавіючими в звичайних умовах і в слабоагресивних середовищах;
- Більше 17% - є корозійностійкі в агресивних середовищах (окислювальних і ін.).

хром - підвищує твердість, корозійну стійкісті;
титан - підвищує міцність, опір корозії;
нікель - підвищує міцність, пластичність, корозійну стійкість;
марганець - збільшує твердість, зносостійкість, стійкість до ударних навантажень;
молібден - збільшує міцність, коррозійної стійкості при високих температурах.

Марка AISI 304  є найбільш універсальною і найбільш широко використовуваної з усіх марок нержавіючих сталей. Її хімічний склад, механічні властивості, зварюваність і опір корозії / окисленню забезпечує кращий вибір в більшості Додатків за відносно низьку ціну. Ця сталь також має чудові низько-температурні властивості. Якщо міжкристалічна корозія відбувається в зоні високих температур, так само рекомендується її застосування.

Молібден  збільшує опірність корозії, стримує осадження карбідів хрому, збільшуює окалиностійкість, в тому числі і при високих температурах до 800°С. Сталі цієї групи називають аустенітні хромонікельмолібденові (AISI 316) і широко використовують при виробництві димоходів. Вони не піддаються корозії при впливі агресивного конденсату (водяні пари + сірка, що міститься в паливі = сірчана кислота) димових газів навіть при високих температурах.

316-я має більш високу міцність і має кращий опір повзучості в більш високих температурах, ніж 304 . AISI 316 також володіє відмінними механічними і корозійними властивостями в під-нульових температурах. Коли є небезпека корозії в біляшовних зварних зонах, повинна бути використана низько-вуглецева марка AISI 316L 

Марка AISI 321 - Корозійностійка, жаростійка,  сталь. Нестійка в сірковмісних середовищах. Рекомендована температура застосування 600-800 ° С, при цьому термін роботи досить тривалий. 321 AISI не піддається міжкристалічній корозії навіть при зварюванні в м'яко-корозійних середовищах завдяки додаванню титану для утворення твердого сплаву. Однак, зварена 321 AISI ніколи не повинна використовуватися в високо окислюючих  середовищах.

Збільшення вмісту хрому до 25% і нікелю до 20% сприяє появі у сплаву жароміцних якостей. Сталі даної групи (AISI 309, AISI 310) використовуються при виробництві димоходів для камінів, твердопаливних котлів, вихлопних трактів дизель генераторів і газотурбінних установок.

Температура початку інтенсивного окалиноутворення 1050 ° С.

Пам'ятайте безпека вашої системи опалення в першу чергу залежить від правильної роботи димоходу.

Найважливіша властивість нержавіючих металевих модульних димоходів - хімічний склад металу, що залежить від температури димових газів теплогенератора (котла, каміна, печі).

Телефонуйте консультація і підбір для Ваших потреб.      

Дізнатися ціну можна по телефону 097 91 98 449   063 220 28 37   050 84 76 477 ,

або Заповнити заявку індивідуальний розрахунок.

Димоходи з нержавійки поділяються на на 1-стінні і 2-стінні з тепловою ізоляцією. 1-стінні труби зазвичай встановлюються в якості доповнення всередині цегляних, а також у приміщеннях за умови подальшого покриття термостійким матеріалом.

Двостінні являють собою дві труби більшого і меншого діаметрів, а простір між ними заповнюється матеріалом на основі базальтових порід. Через більш складної конструкції їх ціна трохи вища. Димарі з нержавійки даного типу з рівним успіхом можуть бути встановлені як всередині, так і зовні. Завдяки відповідності вимогам пожежної безпеки, їх можна встановлювати на комини, та навіть в дерев'яних котеджах і лазнях.

Наша компанія вже тривалий час спеціалізується на виробництві керамічних димарів і труб з нержавіючої сталі, а також реалізацією котлів.  Відмінна якість продукції підтверджується наявністю відповідних сертифікатів і великою кількістю постійних клієнтів.

Потужна виробнича база, використання кращого сировини, а також впровадження інноваційних технологій стали запорукою успіху в даному сегменті ринку. Жодна деталь не залишається без уваги, тому в нас ви маєте нагоду купити дійсно якісну продукцію. Працює доставка у Львів, Київ та будь-яке інше місто України.

У нас можна Купити Димохід за вигідною ціною у Львові. Доставка здійснюється в міста України такі як Київ, Харків, Чернігів, Полтава, Одеса, Херсон, Миколаїв, Ужгород, Чернівці, Тернопіль, Луцьк, Івано Франківськ, Вінниця, Дніпропетровськ, (Дніпро), Трускавець, Хмельницький, Стрий, Червоноград, Сокаль, Сокільники, Самбір, Калуш, Долина, Миколаїв, Кіровоград (Кропивницький) Рівне, Кривий Ріг, Запоріжжя, Суми, Житомир, Черкаси, Кременчук та інші.

  • Львів, вул. Пасічна 72а
  • 097 91-98-449
  • 063 22-02-837
  • 050 84-76-477
  •  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Відправити повідомлення

  Mail is not sent.   Your email has been sent.
Top
Яндекс.Метрика